Garlic Tea 7/24 Destek ve Sipariş Hattı:0 216 464 35 53 - 0 536 858 58 66

Garlic Tea Bitkisel Karışım

Neden Garlic Tea?

Zayıflama Çayı

Garlic Tea’nin en çok tercih edilme sebebi hiç kuşkusuz içerdiği %100 doğal bitkisel ürünle

rden oluşan eşsiz karışımıdır. Garlic Tea bu sayede sağlığınız açısından oldukça faydalı bir üründür. Sindirim sistemi bozuklukları, mide rahatsızlıkları ve daha önemlisi kalp rahatsızlıklarına çok iyi gelir.

Garlic Tea hiçbir kimyasal katkı maddesi karıştırılmadan el değmeden ve özenle üretilir. Ekranlarda gördüğünüz birçok ünlü model, sanatçı, sporcu ve benzeri formunu korumak zorunda olan ünlülerin bir numaralı tercihidir Garlic Tea. Çünkü tamamen doğal bitkisel ürünlerden oluşmuş olan karışımı sağlığınıza faydalarının yanında zayıflamanıza da çok büyük katkı yapar. Aşırı kiloları olan yüzlerce hastaya uzmanlar bu doğal bitkisel ürünü tavsiye etmektedirler. Garlic Tea diğer ürünlere göre çok hızlı kilo vermenize yardımcı olur.

Ekranlarda, magazin dergilerinde, sahnelerde veya defilelerde podyumlarda fit vücutları ile göz dolduran bir çok ünlü erkek veya kadın formunu korumak ve kilo alımını önlemek amacı ile Garlic Tea zayıflama çayını tercih etmektedir. Üstelik piyasadaki diğer aynı iddialara sahip çaylara nazaran doğallığı, olumlu etkiler uzmanlarca bilimsel araştırmalar ile kanıtlanmıştır. İçeriğinde; sarımsak, zencefil, çoban çökerten, sinirli ot,  biberiye funda yaprağı gibi faydalı bir çok bitki bulunur. Bir paket Garlic Tea kutusunda 30 adet süzme poşet çay mevcuttur. Kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken kaynamış su ile dolu bardağa poşeti sarkıtmak ve sonrada bu muhteşem ürünün tadını çıkarmaktır.

, , ,